W daniach 22-24 maja klasy 7-8 wraz z wychowawcami wypoczywali  w malowniczej Szczawnicy. Zatrzymaliśmy się w Willi Alexandrówka, gdzie nas nas bardzo dobrze ugoszczono, cały obiekt był do naszej dyspozycji. Niektórzy uczniowie skorzystali z Balii Ogrodowej opalanej Drewnem. Spacer po górach, rowery, pontony oraz wiele Zabaw integracyjnych zobaczcie sami!

Pierwszego dnia wybraliśmy się na spacer po Szczawnicy, zdobyliśmy Palenicę i wróciliśmy wyciągiem krzesełkowym. Wieczorem Grill i zabawy integracyjne.

Drugiego dnia Zaraz po śniadaniu wypożyczonymi rowerami udaliśmy się do Sromowców Niżnych, gdzie uczniowie podzieleni na dwie grupy wsiedli do pontonów i popłyneli  drogę powrotna do Szczawnicy podziwiając po drodze piękne widoki. Po powrocie Obiad, a na kolację gospodarze przygotowali nam grilla z przekąskami. Tradycyjnie nie obyło się bez zabaw integracyjnych.

Trzeciego dnia już bardziej na luzie wybraliśmy się na lody, kupowanie pamiątek i krótki spacer po promenadzie. Pogoda bywała Kapryśna ale na szczęście wszyscy byli zadowoleni!